Šipka

Daňová informační schránka k poslednímu únoru končí, má ale nástupce!

2. 3. 2022

Všichni uživatelé, kteří využívají možností Daňové informační schránky (DIS) jistě zaznamenali, že k poslednímu únorovému dni tato služba končí. Služba nahlížení do osobního daňového účtu a spisu daňového subjektu se přesouvá na jiný portál. Veškerá přechozí data, která byla čitelná s DISu budou zachovaná. Daňová informační schránka DIS bude nahrazena Daňovou informační schránkou plus (DIS+). Pozor Daňová informační schránka není totéž co datová schránka.

DIS+ plus bude provozována na portálu MOJEdaně.cz. Krom standardních funkcí, má i nové nadstandardní funkce, které mají za cíl zavést digitální jednání a vyřizování se správcem daně.

DIS zůstane ještě po přechodnou dobu aktivní a bude k němu přistupovat přes mojedane.cz za pomoci přihlašovacích údajů k datové schránce nebo za pomoci uznávaného elektronického podpisu. Do Daňové informační schránky plus si budu muset uživatelé zřídit přístup. Jak zařídit přístup je možné se dočíst na webu Finanční správy.

S daněmi Vám rádi poradí naši certifikovaní daňoví poradci. Nebo předejte celé Vaše účetnictví našim kvalifikovaným účetnímKontaktujte nás nebo vyplňte kalkulační formulář.

aktualizace 2. 3. 2022

Kam teď? Přečtěte si naše nejnovější články!

Přejděte na archiv novinek

Kontaktujte nás!

  Kde nás najdete?

  • Otevírací doba:

  • Po - Čt: 9:00 - 17:00 hod.

  • Pá: 9:00 - 15:00 hod.

  • Provozní doba:

  • Po - Čt: 9:00 - 17:00 hod.

  • Pá: 9:00 - 15:00 hod.