Šipka

0 % ... tolik energie můžete věnovat svému podnikání, když se zabýváte jen věcmi, na které jste odborník.

Logo
Logo
Logo
Logo

Kariéra

Vítejte na kariérní stránce naší účetní a daňové kanceláře SLUTO s.r.o. Děkujeme, že jste si vybrali právě nás.

Něco málo o nás:

Účetní a daňová kancelář SLUTO s.r.o. poskytuje služby (nejen) vedení účetnictví a zpracování mezd od roku 2000. Od roku 2011 je společnost SLUTO evidována u Komory daňových poradců České republiky. V roce 2019 jsme se stali účetní firmou roku. Naším posláním je vedení účetnictví s rozšířením portfolia služeb, kdy jsme již dávno překročili rámec podpory našich klientů daleko za jen „běžné“ zpracování účetnictví. Našim klientům chceme uvolnit ruce od spousty povinností, aby se mohli naplno věnovat tomu, v čem jsou dobří oni. Jdeme cestou digitalizace.

V současné době vedeme účetnictví, poskytujeme daňové poradenství a zpracováváme mzdy pro více než 1000 klientů a stále se rozrůstáme.

V celé firmě je nás kolem 50 zaměstnanců. Ono se to přesné číslo občas mění, protože je potřeba rozšířit týmy, některá z kolegyň či některý z kolegů nazná, že potřebuje změnit prostředí, zjistí, že práce v outsourcingu není pro ni/něj to pravé ořechové, kolegyně odchází na mateřskou a následně rodičovskou dovolenou. I u nás probíhají běžné personální procesy nástupu a odchodů. Jsme v tomto směru normální firma se standardní fluktuací zaměstnanců, ale stojíme pevně na nohách. Opíráme se o stabilitu firmy, zavedené, ale i vyvíjející se interní procesy a postupy, digitalizujeme. Podporujeme se navzájem. Nepodporujeme Švarc systém, všichni naši zaměstnanci jsou zaměstnanci v pracovně právním vztahu, se všemi výhodami a nevýhodami, které to přináší pro obě strany. Upřednostňujeme práci na plný úvazek 7,5 hodiny + půl hodiny na oběd. Naši zaměstnanci spadají do všech produktivních věkových kategorií, od studentů až 60+. Výplata chodí na účet vždy včas.

Na této stránce i v našich inzerátech Vám vykáme, protože to považuje za slušnější . Čas pro tykání přijde po podpisu pracovní smlouvy 😊.


 • Je pro Vás účetnictví nebo zpracování mezd, případně podpora účetních týmů tím, co Vás v pracovní rovině naplňuje?
 • Je pro Vás výzvou práce v účetní a daňové kanceláři?
 • Zaujali jsme Vás a chcete se stát součástí SLUTO rodiny?

Pokud ANO, aktuálně nabízíme tyto pracovní příležitosti:


kancelář Brno
Požadujeme především zájem o účetní a daňovou legislativu, minimálně středoškolské vzdělání s maturitou v ekonomickém oboru, minimálně roční praxi ve zpracování účetnictví, schopnost učit se novým věcem, odpovědnost, samostatnost, komunikativnost. Znalost obsluhy ekonomického systému POHODA je výhodou.
Zaměstnanci u nás mají mimo jiné:
 • pružnou pracovní dobu
 • podporu vedoucího týmu, jehož jsou součástí
 • po zapracování motivující finanční ohodnocení (prémie formou podílové mzdy)
 • podporu vzdělávání v různých směrech – odborná legislativa, jazyky, soft skills
 • zajímavé benefity včetně ovoce a občerstvení na pracovišti, home office, sick days, stravenkový paušál, MultiSport kartu nebo benefitní kartu nebo příspěvek na pojištění, dovolená navíc, příspěvek na vzdělávání a další
 • práce na dvou monitorech je u nás standard
 • teambuildingové akce
 • přátelské prostředí, kde si tykáme (přestože na této stránce i v našich inzerátech vykáme 😊)

 

Zaujali jsme Vás a máte zájem o některou z volných pozic? Pošlete nám Váš profesní životopis (ideálně s fotografií), případně přiložte i motivační dopis, na e-mailovou adresu naší personalistky (marcela.peitlova@sluto.cz). Ta se s Vámi brzy spojí, doptá se na pár drobností a pokud se naplní prvotní vzájemné představy, domluví si s Vámi termín osobního setkání (zapomeňte na slovo pohovor 😊). Ve výjimečných případech se potkáte formou online schůzky přes MS TEAMS. Na schůzce se setkáte i se svým budoucím vedoucím, přátelsky si popovídáme, budeme od Vás chtít vědět, co umíte, co byste se rád/a naučil/a, vyjasníme si náplň práce, zodpovíme Vaše dotazy a celkově zjistíme, zda máme stejná očekávání a máme si vzájemně co nabídnout a čím se obohatit. Součástí setkání je i krátký testík pro ověření Vašich znalostí na dané pozici. Na konci schůzky se domluvíme na dalším postupu.

 

Nevybrali jste si z aktuálních volných nabídek? Nevadí. Třeba za měsíc budou některé věci jinak. Rádi se potkáme s někým, kdo má stejné hodnoty jako my a chtěl by být součástí našeho SLUTO života. Nechte nám svůj e-mail nebo telefonní číslo a my Vás budeme informovat o nových pracovních nabídkách společnosti SLUTO s.r.o. v souladu s našimi Pravidly pro zpracování osobních údajů Pravidly pro zpracování osobních údajů.

Kontaktujte nás!

  Kde nás najdete?

  • Otevírací doba:

  • Po - Čt: 9:00 - 17:00 hod.

  • Pá: 9:00 - 15:00 hod.

  • Otevírací doba:

  • Po - Čt: 9:00 - 17:00 hod.

  • Pá: 9:00 - 15:00 hod.