Šipka

Pozice „Finanční Účetní“ Brno

FINANČNÍ ÚČETNÍ V ÚČETNÍ A DAŇOVÉ KANCELÁŘI

Co je SLUTO s.r.o.?

Účetní a daňová kancelář SLUTO s.r.o. poskytuje služby (nejen) vedení účetnictví a zpracování mezd od roku 2000. Od roku 2011 je společnost SLUTO evidována u Komory daňových poradců České republiky. V roce 2019 jsme se stali účetní firmou roku. Naším posláním je vedení účetnictví s rozšířením portfolia služeb, kdy jsme již dávno překročili rámec podpory našich klientů daleko za jen „běžné“ zpracování účetnictví. Našim klientům chceme uvolnit ruce od spousty povinností, aby se mohli naplno věnovat tomu, v čem jsou dobří oni. Jdeme cestou digitalizace.

V současné době vedeme účetnictví, poskytujeme daňové poradenství a zpracováváme mzdy pro více než 1000 klientů a stále se rozrůstáme. Proto nabízíme příležitost seberealizace a rozvoje v účetnictví a daních někomu, pro koho je výzvou a smyslem práce v účetní a daňové kanceláři.

Koho hledáme?

Účetní/ho s praxí, která/ý je zodpovědná/ý a komunikativní. Pokud Vás baví hledat řešení, dotahovat věci do konce a potřebujete, aby Vaše práce měla smysl a zajímáte se o účetní a daňovou legislativu, chcete se dále rozvíjet v účetnictví a daních, máme pro Vás pracovní příležitost.

Co Vás čeká:

Zajímavá a různorodá činnost v oblasti účetnictví a daní.

  • Vedení účetní agendy několika firem – účetnictví i daňové evidence
  • Příprava podkladů pro přiznání k DPH, dani z nemovitých věcí, silniční dani
  • Příprava podkladů k roční účetní závěrce
  • Komunikace s přidělenými klienty – telefonická, písemná i osobní
  • Kontrola všech podání (jak klientům, tak úřadům)
  • Sestavováni statistických výkazů svých klientů ve všech oblastech účetních a daňových

Co od Vás očekáváme:

  • Prokazatelnou a úspěšnou praxi v účtování podnikatelských subjektů min. 1 rok
  • Perfektní znalost českého jazyka (součástí práce je i komunikace s klienty)
  • Praktická zkušenost s účetním programem POHODA pro Vás bude v začátku velkou výhodou
  • Schopnost organizovat si samostatně pracovní činnosti, ale i pracovat týmově
  • Chuť učit se novým věcem a získávat další znalosti
  • Ochotu komunikovat s klienty
  • V případě, že Vám komunikace v AJ není cizí, můžete získat klienty, u kterých svoji znalost využijete
  • Pečlivý přístup a odpovědnost za svoji práci, spolehlivost a loajalitu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Odbornou radu a podporu vedoucího týmu, do kterého budete patřit, stejně jako podporu kolegyň a kolegů
  • Oporu v metodických postupech jak při účtování, tak i v komunikaci s klienty
  • Podporu Vašeho dalšího vzdělávání v různých směrech – účetnictví, daně, jazyky…
  • Pružnou pracovní dobu
  • Pracovat budete v místnosti s dalšími 3 – 4 kolegy/kolegyněmi
  • Po zapracování jistotu fixní mzdy a k tomu motivující finanční ohodnocení (prémie formou podílové mzdy
  • Mnoho zajímavých benefitů včetně výborné kávy, ovoce a občerstvení na pracovišti, home office, sick days, stravenkový paušál, MultiSport kartu nebo benefitní kartu nebo příspěvek na pojištění, dovolená navíc, příspěvek na vzdělávání a další
  • Finanční podporu v procesu certifikace účetních
  • Dobrý pocit z toho, že má Vaše práce smysl
  • Teambuildingové akce
  • 2× do roka pojedete na celofiremní Sympozium, kde se budete nejen vzdělávat, ale i bavit
  • Práci v kolektivu fajn lidí, kde si tykáme (přestože v inzerátu vykáme :-))

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám Váš profesní životopis (ideálně s fotografií), případně přiložte i motivační dopis, na e-mailovou adresu naší personalistky.

Bližší informace o naší společnosti naleznete na www.sluto.cz.

Kontaktujte nás!

    Kde nás najdete?

    • Otevírací doba:

    • Po - Čt: 9:00 - 17:00 hod.

    • Pá: 9:00 - 15:00 hod.